Aktualności KIO

Klub KIO obecnie bierze udział w V edycji konkursu „Moja szkoła w Unii Europejskiej” w ramach, którego musimy wykonać poszczególne zadania:

• Przeprowadzić lekcje o tematyce Unii Europejskiej i Traktatach Rzymskich.Lekcje zostały przeprowadzone przez członków KIO, którzy sami opracowali scenariusze zajęć.

Zajęcia odbyły się w klasach:

Osoby prowadzące

Paweł Pudłow

Kl. III F

Katarzyna Pieńkowska, Monika Muraszko, Justyna Wojewoda

Scenariusze zawierały indywidualne pomysły osób prowadzących (quizy, rebusy, krzyżówki, scenki, zagadki, oraz ogólne wiadomości dotyczące Traktatów Rzymskich) (SCENARIUSZ)

• Kolejnym zadaniem jest napisanie pracy na temat Unii Europejskiej i Traktatów Rzymskich, której podjęli się Paweł Pudłow i Adam Mileweki.

• W ramach konkursu wykonane zostały także plakaty i gazetka o tematyce Unii Europejskiej i Traktatów Rzymskich.

Lekcje przeprowadzone przez członków KIO bardzo podobały się uczniom. Według nich zajęcia były ciekawe i interesujące. Uczniowie chcą podobnych zajęć.