Sukcesy

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego od 2002 do 2011r.
Wyniki egzaminu gimnazjalnego od 2012r.

"Złota Dziesiątka"

 

Laureaci Konkursów Przedmiotowych
rok szkolny 2015/2016
 

JĘZYK ANGIELSKI

Imię/imiona i nazwisko ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Gabriela Steer 3a Bożena Urban

JĘZYK NIEMIECKI

Przemysław Sadowski 2c Anna Milewska

GEOGRAFIA

Mateusz Karanowski 3b Danuta Krupińska
Przemysław Sadowski 2c Danuta Krupińska
Szymon Kowalczyk 3b Danuta Krupińska

CHEMIA

Weronika Drozd

3c

Ewa Jagłowska

FIZYKA

Szymon Augustynowicz

3b

Grażyna Czajka

Albert Krzyżewski 3c Grażyna Czajka

BIOLOGIA

Albert Krzyżewski 3c Urszula Osowska

HISTORIA

Jacek Dziemidow

3c

Jolanta Bowżyk

Julita Kochanowska

3c

Jolanta Bowżyk

Magdalena Próchniak

3b

Jolanta Bowżyk

WOS

Szymon Kowalczyk

3b

Maria Konopko

Anna Stradczuk 3a Monika Brodowska
Wiktoria Truszkowska 3a Monika Brodowska

 

 

L.p. Imię i nazwisko klasa przedmiot Nauczyciel przygotowujący
1. Albert Krzyżewski 3c fizyka Grażyna Czajka
biologia Urszula Osowska
2. Przemysław Sadowski 2c j. niemiecki Anna Milewska
geografia Danuta Krupińska
3. Szymon Kowalczyk 3b wos Maria Konopko
geografia Danuta Krupińska
4. Gabriela Steer 3a j. angielski Bożena Urban
5. Mateusz Karanowski 3b geografia Danuta Krupińska
6. Weronika Drozd 3c chemia Ewa Jagłowska
7. Szymon Augustynowicz 3b fizyka Grażyna Czajka
8. Jacek Dziemidow 3c historia Jolanta Bowżyk
9. Julita Kochanowska 3c historia Jolanta Bowżyk
10. Magdalena Próchniak 3b historia Jolanta Bowżyk
11. Anna Stradczuk 3a wos Monika Brodowska
12. Wiktoria Truszkowska 3a wos Monika Brodowska

Finaliści Konkursów Przedmiotowych
rok szkolny 2015/2016

JĘZYK ANGIELSKI

Imię/imiona i nazwisko ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

Szymon Augustynowicz 3b Milena Laszkowska
Bartosz Dąbrowski 3b Milena Laszkowska
Grzegorz Fiedoruk 3b Milena Laszkowska
Anna Koronkiewicz 3b Milena Laszkowska
Dominika Krassowska 3b Milena Laszkowska
Szymon Kowalczyk 3b Milena Laszkowska
Albert Krzyżewski 3c Małgorzata Duchnowska - Znosko
Jakub Lutyński 3b Milena Laszkowska
Mróz Kamil 1d Joanna Laszczkowska
Alexandra Olszańska 2b Milena Laszkowska
Anna Stradczuk 3a Bożena Urban
Rafał Szeszko 2b Milena Laszkowska
Zuzanna Wróbel 2b Milena Laszkowska
Benjamin Wróblewski 3b Milena Laszkowska
Angelika Zapilaj 1d Joanna Laszczkowska

MATEMATYKA

Albert Krzyżewski

3c

Agnieszka Gołdowska

Filip Smyk

3b

Małgorzata Pikus

Oskar Wyłucki

3a

Mirosława Modzelewska

FIZYKA

Anna Koronkiewicz

3b

Grażyna Czajka

Oskar Wyłucki 3a Grażyna Czajka

HISTORIA

Adrian Wnorowski 3c Jolanta Bowżyk

GEOGRAFIA

Julita Kochanowska 3c Danuta Krupińska
Maciej Stępień 3c Danuta Krupińska
Michał Kozaczek 2c Danuta Krupińska
Albert Krzyżewski 3c Danuta Krupińska
Aleksandra Orzechowska 3b Danuta Krupińska
Andrzej Stolarski 2a Danuta Krupińska
Adrian Wnorowski 3c Danuta Krupińska

WOS

Mateusz Tokarzewski 3a Monika Brodowska

 

L.p. Imię i nazwisko klasa przedmiot Nauczyciel przygotowujący
1. Anna Koronkiewicz 3b j. angielski Milena Laszkowska
fizyka Grażyna Czajka
2. Albert Krzyżewski 3c matematyka Agnieszka Gołdowska
j. angielski Małgorzata Duchnowska - Znosko
geografia Danuta Krupińska
3. Oskar Wyłucki 3a matematyka Mirosława Modzelewska
fizyka Grażyna Czajka
4. Adrian Wnorowski 3c historia Jolanta Bowżyk
geografia Danuta Krupińska
5. Szymon Kowalczyk 3b j. angielski Milena Laszkowska
6. Szymon Augustynowicz 3b j. angielski Milena Laszkowska
7. Bartosz Dąbrowski 3b j. angielski Milena Laszkowska
8. Grzegorz Fiedoruk 3b j. angielski Milena Laszkowska
9. Dominika Krassowska 3b j. angielski Milena Laszkowska
10. Jakub Lutyński 3b j. angielski Milena Laszkowska
11. Mróz Kamil 1d j. angielski Joanna Laszczkowska
12. Alexandra Olszańska 2b j. angielski Milena Laszkowska
13. Anna Stradczuk 3a j. angielski Bożena Urban
14. Rafał Szeszko 2b j. angielski Milena Laszkowska
15. Zuzanna Wróbel 2b j. angielski Milena Laszkowska
16. Benjamin Wróblewski 3b j. angielski Milena Laszkowska
17. Angelika Zapilaj 1d j. angielski Joanna Laszczkowska
18. Filip Smyk 3b matematyka Małgorzata Pikus
19. Julita Kochanowska 3c geografia Danuta Krupińska
19. Maciej Stępień 3c geografia Danuta Krupińska
20. Michał Kozaczek 2c geografia Danuta Krupińska
21. Aleksandra Orzechowska 3b geografia Danuta Krupińska
22. Andrzej Stolarski 2a geografia Danuta Krupińska
23. Mateusz Tokarzewski 3a wos Monika Brodowska

 

Imię i nazwisko ucznia Klasa Laureat/finalista
Albert Krzyżewski 3c laureat - fizyka, biologia;
finalista - matematyka, j.angielski, geografia
Przemysław Sadowski 2c laureat - j.niemiecki, geografia;
Szymon Kowalczyk 3b laureat - wos, geografia; finalista - j.angielski,
Szymon Augustynowicz 3b laureat - fizyka; finalista - j.angielski,
Julita Kochanowska 3c laureat - historia; finalista - geografia,
Anna Stradczuk 3a laureat - wos; finalista - j.angielski
Anna Koronkiewicz 3b finalista - j.angielski, fizyka
Oskar Wyłucki 3a finalista - fizyka, matematyka
Adrian Wnorowski 3c finalista - historia, geografia
Gabriela Steer 3a laureat - j.angielski
Mateusz Karanowski 3b laureat - geografia
Weronika Drozd 3c laureat - chemia
Jacek Dziemidow 3c laureat - historia
Magdalena Próchniak 3b laureat - historia
Wiktoria Truszkowska 3a laureat - wos
Bartosz Dąbrowski 3b finalista - j.angielski
Grzegorz Fiedoruk 3b finalista - j.angielski
Dominika Krassowska 3b finalista - j.angielski
Jakub Lutyński 3b finalista - j.angielski
Kamil Mróz 1d finalista - j.angielski
Alexandra Olszańska 2b finalista - j.angielski
Rafał Szeszko 2b finalista - j.angielski
Zuzanna Wróbel 2b finalista - j.angielski
Benjamin Wróblewski 3b finalista - j.angielski
Angelika Zapilaj 1d finalista - j.angielski
Filip Smyk 3b finalista - matematyka
Maciej Stępień 3c finalista - geografia
Michał Kozaczek 2c finalista - geografia
Aleksandra Orzechowska 3b finalista - geografia
Andrzej Stolarski 2a finalista - geografia
Mateusz Tokarzewski 3a finalista - wos

 

Laureaci:

Rok szkolny 2014/2015                                                                                          

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2008/2009