Ostatni tydzień wakacji na obozie sportowym

Po raz kolejny uczniowie z naszego gimnazjum, trenujący piłkę siatkową  i zrzeszeni
w UKS Herkules, ostatni tydzień wakacji spędzili na obozie sportowym w Rajgrodzie. Zawodnicy ci realizują program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych „Upowszechnianie sportu wśród dzieci
i młodzieży w zakresie piłki siatkowej”. Głównymi założeniami obozu było doskonalenie technicznych i taktycznych umiejętności siatkarskich, podwyższenie kondycji fizycznej zawodników oraz integracja młodzieży szkolnej. Zajęcia sportowe odbywały się w dwóch grupach wiekowych prowadzonych przez p. Pawła Dubę i p. Marcina Kohlmana. Chłopcy solidnie pracowali podczas treningów a swoje umiejętności mogli sprawdzić w czasie meczów sparingowych rozgrywanych z przebywającą również na obozie sportowym w Rajgrodzie drużyną z Moniek. Zacięte mecze pozwoliły chłopcom i ich trenerom  poznać zarówno mocne jak i te trochę słabsze strony ich gry.

UKS Herkules przy Gimnazjum nr 4

w Ełku