MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO -MAZURSKIEGO
W TENISIE ZIEMNYM

zdjęcia

06.06.2013r. W Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w Tenisie Ziemnym. W turnieju wzięły udział drużyny gimnazjalne z Ełku, Olecka, Giżycka,Wilkas i Mrągowa. Wysoki poziom zawodów nie przeszkodził naszym uczniom na wywalczenie i zajęcie głównych miejsc w mistrzostwach. Najlepszym zawodnikiem w kategorii gimnazjalnej chłopców, został Karol Basiewicz, wygrał wszystkie mecze i tym samym zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. W klasyfikacji ogólnej, chłopcy również zajęli I miejsce. W kategorii dziewcząt po zaciętej walce IV miejsce indywidualne wywalczyła Julia Merchelska. Dziewczęta w klasyfikacji ogólnej zajęły III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Lacka, Julia Merchelska, Igor Wasilewski oraz Karol Basiewicz. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!