MIEJSKIE ROZGRYWKI SZS-U  ZAKOŃCZONE

Rozgrywkami w tenisie chłopców i dziewcząt 29 XI  2013 r. zakończyły się Miejskie Rozgrywki SZS-u w poszczególnych dyscyplinach sportowych.

Miażdżące zwycięstwo nad drużynami  pozostałych  gimnazjów odnieśli:

- drużyna koszykówki dziewcząt (t. J. Tyl),

- drużyna piłki siatkowej dziewcząt (t. M. Kohlmann, R. Bielecki),

- drużyna piłki siatkowej chłopców (t. P. Duba)

-drużyny pływackie chłopców i dziewcząt (o. M.Klimowicz, J.Tyl).

Wynik osiągnięty przez uczniów jest wypadkową wielu czynników

Jednym z nich jest intuicja trenerska. I między innymi dzięki niej właśnie nasi koszykarze
i piłkarki ręczne uplasowali się II miejscu
. Wskazując słabe strony przeciwnika i wykorzystując atuty naszych zawodników p. M.Klimowicz i M.Nagolska pomogli podległym sobie drużynom wywalczyć miejsce w pierwszej dwójce.

Przez kilka kolejnych sezonów zarówno drużyna męska jak i kobieca w tenisie stołowym okupowała IV miejsce. W tym roku, szczęście poparte rzeczywistymi umiejętnościami uczniów doprowadziło obie nasze drużyny pozycję wyżej, czyli na III miejsce. Opiekunem  drużyn był    R. Bielecki.

III miejsce zajęli piłkarze ręczni (op. M Klimowicz) i drużyna piłki nożnej dziewcząt (op. M. Nagolska).

Nasza męska drużyna piłki nożnej  nie chcąc zawstydzić narodowej reprezentacji zajęła ostatnie, czyli IV miejsce.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Iza Wesołowska ( kl. IIIa) , Jermakow Weronika (kl.III f) Katarzyna Wesołowska, Truszkowska, Albin Weronika (kl. I a), Piotr Kamiński (kl. Ic), którzy  broniąc barw Gimnazjum nr 4 startowali w kilku dyscyplinach sportowych. Ich waleczna postawa jak i zachowanie fair play na boisku stanowi  doskonały przykład do naśladowania.

Z ostatniej chwili.

Drużyna  koszykówki dziewcząt, piłki siatkowej dziewcząt i chłopców zajęli kolejno I, II, II miejsce w Rejonowych Rozgrywkach SZS-u i tym samym przeszli do Regionalnych Rozgrywek SZS-u .