Sztafetowe Biegi  Przełajowe

Szkół Gimnazjalnych SZS - etap miejski.

28. 09. 2012 r. na plaży miejskiej odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział cztery szkoły. Każda ze szkół wystawiła po 10 reprezentantów w kategorii dziewcząt i chłopców. Dystans był trudny do pokonania gdyż nie łatwo jest w szybkim tempie, przebiec 800m (dziewczęta) czy też 1000m (chłopcy), tym bardziej że pogoda  niezbyt dopisała – było mokro i zimno. Mimo tych niesprzyjających warunków atmosferycznych nasza sztafeta dziewcząt  okazała się najlepsza i wywalczyła I miejsce, natomiast chłopcy zajęli III miejsce. Zawody te  były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Województwa SZS.

Dziewczęta :    Chłopcy:
1. Aleksandra Broda   1b    1. Biwojno Daniel  3a
2. Agata Zielepuha 2a   2. Danowski Patryk 3e
3. Monika Kamińska 1b   3. Stankiewicz Marek 3c
4. Karolina Malinowska 3b   4. Kondratowicz Filip 3c
5. Marta Merska 1b   5. Przekop Kamil 3a
6. Anna Marciniak  3a   6. Gryncewicz Filip 3e
7. Izabela Wesołowska 2a   7. Janulewicz Kacper 3e
8. Magdalena Truszkowska 2f   8. Wojciechowski Karol  3e
9. Olga Szczawińska 1b   9. Budukiewicz Konrad 2a
10. Magdalena Daniszewska 1b   10. Gąsiorowski Piotr 3b
        11. Słyż Maciej 3c