Mistrzostwa Ełku w koszykówce dziewcząt

22 listopada na hali sportowej naszego gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Ełku w koszykówce dziewcząt .Wzięły w nim udział drużyny ze wszystkich ełckich szkół gimnazjalnych. Rozgrywki odbyły się systemem  „każdy z każdym”. Nasze uczennice pokonały w meczu finałowym zawodniczki z Gimnazjum nr 2 i zajęły miejsce I , natomiast  drużyna z Gimnazjum nr 1 po dogrywce  zwyciężyła  z  Gimnazjum nr 3. Wszystkie zawodniczki otrzymały słodkie upominki, a  trzy najlepsze zespoły pamiątkowe puchary.

Gimnazjum nr 4  reprezentowały: Oliwia Siemiaszko, Weronika Grzegorczyk, Weronika  Jermakow, Paulina Kurzątkowska, , Paulina Krawczuk, Iwona Skrodzka, Emilia Grajewska, Anna Matuszczak, Kamila Surawska, Iza Bankiewicz, Lidia Dębska, Justyna Bronakowska.