Dwutaktem do gimnazjum

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 4 w Ełku stał się rozgrywany, co roku Towarzyski Turniej Koszykówki Dziewcząt DWUTAKTEM DO GIMNAZJUM, który ma na celu zachęcenie uczennic klas szóstych do kontynuowania swoich zainteresowań oraz rozwijania sportowych talentów na kolejnych szczeblach edukacji szkolnej.

W bieżącym roku w turnieju wystąpiły reprezentacje dziewcząt z Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 1 oraz uczennice klas 6 ze Szkoły Podstawowej  nr 3 i Szkoły Podstawowej  nr 5. Turniej wygrały bardziej doświadczone i silniejsze dziewczęta z naszego gimnazjum natomiast miejsce drugie zajął bardzo dobrze grający zespół Nenufara 5, który w tegorocznej rywalizacji szkół podstawowych dotarł do finałów Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum nr 1, które po zaciętej walce wygrały z SP nr3.

Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieje, że w kolejnych latach nadal będą rozwijać swoje sportowe pasje i przyczyniać się do rozwoju ełckiej koszykówki. POWODZENIA!

Danuta Tyszkowska – SP 3

Joanna Tyl  -  Gim 4