MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZS –ÓW  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W PŁYWANIU

Wzorem lat ubiegłych po zajęciu I miejsca w Mistrzostwach Ełku SZS- ów Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu  uczniowie Gimnazjum nr 4 podjęli próbę zdobycia prymatu na Mistrzostwach Województwa. Zawody odbyły się 11. 12.2014 r. w Olsztynie  na obiekcie Aqa Strefy. Na 50 metrowym basenie w szranki stanęło 14 drużyn damskich i 11 męskich z całego województwa. Liczby te, największe od kilku lat, są dowodem na to, że  pływanie staje się sportem masowym wśród młodzieży i chętnych do dzierżenia palmy pierwszeństwa przybywa. Zatem, zajęcie III miejsca przez  naszą damską i IV miejsca przez męską drużynę jest dużym sukcesem.

Organizator zawodów celem osłodzenia przegranym goryczy porażki , dodatkowego nagrodzenia zwycięzców ufundował wszystkim uczestnikom zapiekanki.

Nasze drużyny wystąpiły w składach: Dziewczęta: Pretko Aleksandra , Biernacka Michalina, Szczawińska Olga, Lewczuk Martyna, Kozłowska Dominika, Albin Weronika, Truszkowska Wiktoria, Daniszewska Magda. Chłopcy: Sawicki Dawid, Kamiński Piotr, Wiecheć Mateusz, Fiedoruk Grzegorz, Dębski Marek, Wyłudzki Oskar, Spychalski Ernest, Wnorowski Adrian.

Opiekunami naszych drużyn byli : J. Tyl i M. Klimowicz .