MISTRZOSTWA EŁKU W  PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

10.10.2012r. w ramach Szkolnego Związku Sportowego  na  boisku „Orlik” przy Gimnazjum nr 3 w Ełku został rozegrany turniej o Mistrzostwo Ełku w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki pierwszy mecz przegrały z Gimnazjum nr 2 (0:2), drugi z Gimnazjum nr 1 (0:4), a ostatni z Gimnazjum nr 3 zremisowały (0:0). Ostatecznie zajęły IV miejsce. Turniej zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 1 przed Gim.3 II m. i Gim.2 III m. , która awansowała do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonowym. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Lendo, Patrycja Fiedorowicz, Patrycja Rutowska, Patrycja Jagłowska, Martyna Cwalina, Wiktoria Gawryłkiewicz, Anna Święćkowska, Anna Przekopska,  Paulina Sędkowska, Ola Oszmian, Ola Bujnowska, Natalia Łempicka, Klaudia Ołdziejewska, Alicja Sternik i Ola Zielińska.

Opiekun: Monika Nagolska