7 SALOS - BARTOSZYCE 8

09.12.2006

KS BARTOSZYCE - UKS HERKULES

UKS Herkules - UKS Absolwent Olsztyn 3 : 0

Dnia 20.11.2006r.w sali gimnastycznej  Gimnazjum nr 4 w Ełku odbył się kolejny mecz Ligi Wojewódzkiej miedzy UKS Herkules Ełk a UKS Absolwent Olsztyn. Drużyna naszej szkoły wygrała mecz 3 : 0 w setach do 15, 18, 23. Nasi siatkarze grali dobrze, były małe problemy z przyjęciem zagrywki. Natomiast nieprzyjemna sytuacja wynikła w związku z tym, że zawodnicy z Olsztyna przyjechali na mecz bez licencji i sędzia nie dopuścił kilku z nich do meczu.

UKS Herkules - AZS III Olsztyn  3 : 0

Dnia 26.11.2006r.w sali gimnastycznej  Gimnazjum nr 4 w Ełku odbył się mecz Ligi Wojewódzkiej miedzy UKS Herkules Ełk a AZS III Olsztyn.   Zakończył się on  zwycięstwem naszej drużyny – 3 : 0 w setach do 15, 24, 19.  Zawodnicy z   Olsztyna byli o rok młodsi – rocznik 93. Prezentowali się bardzo dobrze. Szczególnie w drugim secie pokazali dobre wyszkolenie techniczne w kilku elementów, takich jak zagrywka, przyjecie itp.

UKS Herkules - MKS Dobre Miasto 3 : 0

02.12.2006r drużyna siatkarzy UKS Herkules rozegrała wyjazdowy mecz z MKS Dobre Miasto. Nasi chłopcy bez problemu wygrali 3 : 0 w setach do 18, 15, 20. Na pochwałę zasługuję cała drużyna . Mecz ten kończył I kolejkę spotkań ligi wojewódzkiej. Pozostał jeszcze zaległy mecz z AZS I Olsztyn.

KS Bartoszyce - UKS Herkules 3 : 2

09.12.2006r odbył się rewanżowy wyjazdowy mecz między drużynami KS Bartoszyce i UKS Herkules Ełk. Po dramatycznej walce wygrał zespół z Bartoszyc    3 : 2. Mecz był bardzo kontrowersyjny biorąc pod uwagę sędziowanie. Spowodowało to dość nerwową sytuację w naszej drużynie i ostatecznie przełożyło się na wynik meczu. Nasi zawodnicy muszą szybko zapomnieć o tej porażce i grać swoje w następnych spotkaniach.