Tydzień Patriotyczny

W dniach od 6.11 do 11.11. 2017r., z inicjatyw pań historyczek, w naszej szkole odbył się Tydzień Patriotyczny. Dekoracja szkoły, gabloty, wydanie śpiewników patriotycznych i wszystkie inicjatywy miały przybliżyć uczniom historię Święta Niepodległości. Podsumowaniem Tygodnia był apel upamiętniający 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie przygotowani przez panią Monikę Brodowską przeprowadzili żywą lekcję historii, która działała na wyobraźnię i emocje oglądających. Oprawę muzyczną przygotowała pani Anna Świderska wraz z chórem. Częścią apelu było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Projekt Tydzień Patriotyczny w G4 jest współfinansowany przez Urząd Miasta w Ełku