RAMBIT „SUPERBOHATEROWIE”

21 marca z okazji Dnia Wiosny odbył się w naszej szkole Rambit pt. „Superbohaterowie”. Każda klasa wykonała plakat przedstawiający wylosowanego bohatera. Zmagania w sali gimnastycznej zaczęliśmy od prezentacji klas na czele z superbohaterem. Następna była konkurencja wiedzowa, nazwana na wzór telewizyjnego teleturnieju „Jeden z dziewięciu”. Rywalizowali w niej wytypowani „geniusze” z każdej klasy. Najlepsza okazała się klasa 2c, drugie miejsce zajęła 3b, a trzecie - 3d. Kolejne były rywalizacje sportowe. Najpierw współzawodniczyły klasy drugie, a później trzecie. Pierwsza konkurencja polegała na przebiegnięciu i utrzymaniu piłeczki od ping ponga na paletce, następnie uczniowie skakali w kolorowych workach. Podczas gdy komisja zliczała punkty po każdej konkurencji, uzdolniona młodzież prezentowała swoje talenty. Pokazy (taniec towarzyski, karate, występy wokalne i instrumentalne, rysunki, kuglarstwo, domowe wypieki) również były brane pod uwagę przy ocenie. Ostatecznie, z największa ilością punktów (95), zwyciężyła klasa 3b, drugie miejsce zajęła klasa 3d (91), a trzecie - klasa 2c (81).