Chocolate Story, przygoda z radiem i podróż w czasie

O tym, jak ciekawie może być w stolicy, przekonali się 19 maja uczniowie klas 2b i 2e. Wychowawczynie p. E.Wyłuda i p. U.Osowska zadbały o to, żeby w programie wycieczki było coś dla duszy i dla ciała.

Nasza młodzież gościła w Manufakturze Czekolady, gdzie mogła poznać proces ręcznego wytwarzania Prawdziwej Czekolady bezpośrednio z ziaren kakaowca. Każdy mógł stworzyć własną, niepowtarzalną tabliczkę czekolady i zabrać ją do domu.

Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta w Polskim Radiu. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali znanych dziennikarzy, którzy opowiadali im , co jest najważniejsze w tym zawodzie. Poznali też ich miejsce pracy. Atrakcją były przypadkowe spotkania ze znanymi aktorami , którzy nie odmawiali robienia wspólnych zdjęć swoim fankom.

Podczas wycieczki nasi uczniowie podziwiali też barokowe wnętrze Zamku Królewskiego. Nie obyło się również bez spaceru po Starówce i wizyty w MC Donald's.