SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KAŻDY Z NAS ZNA KSIĄŻKĘ…”

Rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny „Każdy z nas zna książkę, jako pocieszycielkę

w smutku, towarzyszkę w samotności, lekarkę w chorobie – i to jej tryumf” – Eliza Orzeszkowa.

Jury konkursu w składzie: p. Anna Świderska i członkowie Klubu Animatora Czytelnictwa

– Patrycja Gałaszewska, Klaudia Kapla i Aneta Różańska – przyznało:

I miejsce pracy Marty Krukowskiej z kl. IIB,

II miejsce pracy Gabrieli Prostko z kl. IIA,

III miejsce pracy Natalii Bieleckiej z kl. IIC.

Ponadto jury wyróżniło prace: Bartłomieja Karanowskiego z kl. IC, Natalii Bylczyńskiej z kl. IIC, Piotra Solarczyka z kl. IIE i Kamili Szczyglewskiej z kl. IIC.

17 marca 2017 r. autorom najlepszych prac dyplomy i nagrody książkowe wręczyły p. dyr. Małgorzata Pikus i p. Anna Świderska.

Wyróżnione prace można obejrzeć na pokonkursowej wystawce w bibliotece szkolnej.