Klub Kulturalny już działa!

19 września członkowie Klubu Kulturalnego wraz z opiekunkami: p. Moniką Brodowską oraz p. Aliną Omilian wzięli udział w spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej z Marian Hagen. Pierwsze wydarzenie kulturalne po przerwie wakacyjnej dotyczyło Korei Północnej, codziennego życia jej mieszkańców, polityce kraju i kulturze. Marian Hagen, która odwiedziła Koreę 30 – krotnie, swoje wspomnienia ilustrowała zdjęciami z podróży, a także chętnie odpowiadała na pytania publiczności.

Spotkanie z misjonarką i podróżniczką z Holandii to pierwsze z wielu wydarzeń kulturalnych, w których wezmą udział chętni uczniowie z naszego gimnazjum. Już w czwartek wysłuchamy koncertu Grzegorza Paczkowskiego w Szkole Artystycznej.

Zachęcamy wszystkich do wspólnych wyjść, a także śledzenia kalendarza ełckich imprez i zgłaszania własnych pomysłów na udane popołudnie. Przypominamy, że Klub Kulturalny jest grupą otwartą, szukającą wrażeń i niebanalnego sposobu na spędzenie czasu, od czasu do czasu organizującą szkolne imprezy. Naszymi wrażeniami dzielimy się na łamach gazetki szkolnej i na szkolnej stronie internetowej oraz w lokalnym radiu.