Dnia Talentów - 21 marca 2017 r.

Pierwszy dzień wiosny w naszym gimnazjum obchodziliśmy jako Dzień Talentów. Cała społeczność szkolna miała możliwość udziału w różnorodnych działaniach promujących pasje. Były to pokazy taneczne, prezentacje wokalne, wystawy prac malarskich, rzeźb, koncerty muzyki na przeróżnych instrumentach. Grupa sportowców prezentowała dyscypliny sportowe, jakie uprawiają. W niezwykle interesujący sposób zarażali swoją miłością do sportu, opowiadając o treningach, łączeniu sportu z nauką oraz swoich sukcesach, prezentując przy tym medale, puchary, dyplomy. Swoimi pasjami podzielili się uczniowie klas pierwszych i drugich. Najstarsi gimnazjaliści natomiast ruszyli na podbój szkół ponadgimnazjanych. W czerwonym ogólniaku Natalia Albo wyśpiewała II miejsce w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej - dla uczniów gimnazjów oraz uczniów LO, w zielonym nasi siatkarze pokonali licealistów, a w białym utalentowani starsi koledzy, m.in. nasi absolwenci, demonstrowali swoje wynalazki, projekty i pasje geograficzne.

21 marca upłynął nam w tym roku w przyjemnej atmosferze zabawy połączonej z nauką. I to uczniom zależało na pokazaniu się, ujawnieniu talentów. Wiadomo bowiem od dawna, że pasja to jedna z tych wyjątkowych wartości, która określa naszą indywidualność i oryginalność.

Fotoreporter WuO, pstryknął zdjęć równo STO. Zapraszamy do oglądania. zdjęcia