Wieczorek Kulturalny z okazji Dnia Kobiet w G4

8 marca w naszym gimnazjum odbył się wieczorek kulturalny poświęcony Kobietom. Rodzice, nauczyciele oraz uczniowie, którzy licznie przybyli na imprezę, obejrzeli przygotowany przez Klub Kulturalny program.

Zaproszeni goście w ciągu godziny przeżywali skrajne emocje. Świetnie bawili się, oglądając scenki kabaretowe, ze wzruszeniem wysłuchali pięknie zaśpiewanych polskich szlagierów w wykonaniu naszych uczniów, a także fantastycznie dopingowali uczestników quizu o kobietach. Miłą niespodzianką była możliwość posłuchania gry Kuby Bukowskiego na cymbałach wileńskich oraz Rafała Merchelskiego na ukulele. Na koniec programu goście zostali poczęstowani ciastem przygotowanym przez gimnazjalistów oraz babeczkami pani Moniki Brodowskiej.

Członkowie Klubu Kulturalnego w kolejności zupełnie przypadkowej :)

Scenki kabaretowe - Aleksandra Chojęta, Aleksandra Łukaszewicz, Matylda Nagolska, Miłosz Święćkowski, Wojciech Wilczyński, Rafał Merchelski

Piosenki – Natalia Albo, Aleksandra Chrystuk, Agata Maliszewska, Malwina Wierciszewska, Rafał Merchelski, Kamil Waszkiewicz, Cezary Waszkiewicz, Jakub Zieliński, Mateusz Mikiewicz

Obsługa sprzętu – Kamila Naumowicz

Dekoracje – Jakub Awin, Aleksandra Bogdan

Dziękujemy również za włączenie się do pomocy w przygotowaniu imprezy licznym osobom, sympatykom Klubu Kulturalnego.

Opiekunki – pani Alina Omilian, pani Monika Brodowska

Przygotowanie wykonawców i dobór piosenek – pani Anna Świderska