Projekt "Młodzieżowe Wyzwania 2016" ruszył!

"Młodzieżowe Wyzwania 2016" wystartowały!

W projekcie bierze udział klasa IIb z wychowawcą panią Mileną Laszkowską. Jest to projekt o charakterze profilaktycznym, przeciwdziałający uzależnieniom od internetu. Ma on również na celu integrację młodzieży i dobrą zabawę.
Projekt rozpoczęliśmy w wielkim stylu, pierwszym elementem są bowiem zajęcia z samoobrony prowadzone przez doświadczonego trenera judo. Uczniowie, na początku nieco nieśmiali, szybko złapali bakcyla.
To jednak nie koniec atrakcji. Zadanie przewiduje jeszcze:
- wyjścia na basen na zajęcia z trenerem pływania,
- warsztaty profilaktyczne z terapeutą,
- PUZZLOWE WYZWANIE.

W realizacji projektu do klasy II b dołączą inni uczniowie naszej szkoły z klas Id, III a i III c oraz uczniowie gimnazjów powiatu ełckiego. Wszyscy niewątpliwie czekają na PUZZLOWE WYZWANIE, które w tym roku będzie również elementem Ełckich Dni Rodziny. Na uczestników czeka świetna zabawa, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami (karty upominkowe do Empiku, karnety do Pizzerii 4 you oraz vouchery do kina Cinema Planet).
A to wszystko jest możliwe dzięki dotacji z budżetu Miasta Ełku w wysokości 2 800,00 zł.
Projekt realizuje Gimnazjalne Stowarzyszenie Edukacyjne "Czwórka" w porozumieniu z Gimnazjum nr 4 w Ełku. Koordynatorem projektu jest pani Milena Laszkowska.