Kolejna Noc Filmowa…

W każdy zwykły piątek w naszej szkole uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły zaczynają wypełniać swoje obowiązki od rana, a kończą je zazwyczaj w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Wtedy też w szkole nastaje cisza i spokój, a uczniowie zaczynają upragniony weekend. Jednak noc z 4 na 5 grudnia była w szkole wyjątkowa. Po raz kolejny udało się zorganizować "noc filmową", która odbyła się w salach lekcyjnych na każdym piętrze naszej szkoły. W "nocy filmowej" udział wzięli uczniowie klasy III d wraz
z wychowawczynią Joanną Laszczkowską, uczniowie klasy II d wraz z Panią Bożeną Urban oraz uczniowie klasy I e z Panią Urszulą Osowską. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 21:00 w piątek, a dobiegło końca... o 6:00 nad ranem w sobotę. Spanie w klasach szkolnych wymagało odpowiedniego przygotowania, a więc nie zabrakło nadmuchiwania materacy, rozkładania śpiworów, czy też w niektórych przypadkach... założenia "kapcioszków" i wygodnych piżamek. Jednak głównym celem nocy filmowej było odtworzenie i wspólne obejrzenie produkcji filmowych. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji, a także zabaw integracyjnych, gier planszowych, czy też wspólnego śpiewania karaoke. Uczniowie klasy II d bawili się także w tzw. „Just Dance”. Drzwi szkoły nie zamykały się z powodu ciągłych dostaw pizzy, kebabów i sałatek, zamawianych przez uczniów. Całości wydarzenia towarzyszyła miła atmosfera.

Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu.
Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się zorganizować w przyszłości powtórkę imprezy, na którą liczy szerokie grono chętnych.