G4 kulturalnie

21 kwietnia 2016 r. (czwartek) o godz. 18:00 sala koncertowa  Szkoły Artystycznej w Ełku zapełniła się fanami dobrej muzyki. Nie mogło też zabraknąć uczniów z Klubu Kulturalnego wraz z opiekunkami – p. Moniką Brodowską i p. Aliną Omilian.

Publiczność wysłuchała w wykonaniu czterech utalentowanych wokalistek piosenek polskiego zespołu HEY - legendy rockowej lat 90., zespołu, którego frontmanką jest Kasia Nosowska, znakomita  charyzmatyczna wokalistka, autorka wszystkich tekstów grupy. Można było usłyszeć utwory m.in. z albumów Fire", Sic!", Music Music", Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!". Wśród śpiewających dziewczyn znalazły się dwie utalentowane uczennice naszego gimnazjum – Dominika Krassowska i Natalia Albo,  które wspaniale poradziły sobie z niełatwym repertuarem zespołu.

Dominika i Natalia zdradziły, że już w czerwcu znowu będzie można posłuchać piosenek Kasi Nosowskiej i zespołu w wykonaniu dziewczyn przy akompaniamencie pomysłodawcy – Pawła Borzeńskiego. Osoby zainteresowane zachęcamy do wspólnego wyjścia na koncert wraz z Klubem Kulturalnym.