Klub Kulturalny G4

Od kilku lat w naszej szkole działa Klub Kulturalny, którego opiekunkami są pani Monika Brodowska i pani Alina Omilian. W ramach klubu uczniowie wraz z paniami odwiedzają imprezy, koncerty, spotkania autorskie itp. mające miejsce w Ełku. W marcu poprzedniego roku  nie tylko uczestniczyli w wydarzeniach ełckich, ale również przygotowali z opiekunkami oraz panią Anną Świderską niespodziankę - koncert z okazji Dnia Kobiet.
                W tym roku Klub już był na dwóch imprezach - otwarciu wystawy grafik Pabla Picassa, a w piątek (2.10) na spotkaniu autorki książki o Jacku Kaczmarskim oraz recitalu Grzegorza Dudzińskiego - piosenkarz wykonał największe hity tego artysty, np. "Mury", "Nasza klasa".
                 Opiekunki Klubu już szykują wyjście na następne wydarzenie 9.10- spotkanie autorskie z Andrzejem Ziemiańskim, pisarzem science fiction i fantasy. Osoby, które chciałyby posłuchać o warsztacie pisarskim poczytnego pisarza i spędzić w ciekawy sposób piątkowe popołudnie, mogą zgłosić się do pań.