SPOTKANIE Z DZIENNIKARZAMI W RAMACH AKCJI „WARTO CZYTAĆ”

24 października w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Ełku odbyło się spotkanie     z dziennikarzami „Rozmaitości Ełckich”. Wydarzenie to jest jednym z wielu przygotowanych przez „Rozmaitości Ełckie”, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Ełku w ramach akcji „Warto czytać”. W spotkaniu uczestniczyło między innymi sześcioro uczniów naszej szkoły z klas pierwszych, którzy redagują gazetkę szkolną. Tematem spotkania była praca dziennikarza. Redaktorzy mówili o planowaniu pracy, o tematach, które podejmują,   o tym skąd czerpią informacje i o prowadzeniu strony internetowej gazety. Na zakończenie jedna z naszych szkolnych dziennikarek została nagrodzona za aktywność i otrzymała upominek.

Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj