Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Olimpiada ta jest konkursem pilotażowym w ramach projektu, którym kieruje Ośrodek Ośrodek Edukacji. Laureaci  Olimpiady Języka Angielskiego  uzyskują pełne uprawnienia zgodne z:
  • Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.

• Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 lutego 2004 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do szkół publicznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych.

18 uczniów naszego Gimnazjum podeszło do pierwszego etapu w dniach 7-21 stycznia 2015.
Do drugiego etapu zakwalifikowały się następujące osoby:
1. Jabłońska Julia - nauczyciel przygotowujący Bożena Urban
2. Gawryłkiewicz Wiktoria Zofia - nauczyciel przygotowujący Bożena Urban
3. Steer Gabriela Anna - nauczyciel przygotowujący Bożena Urban
4. Merchelski Rafał - nauczyciel przygotowujący Milena Laszkowska
5. Koronkiewicz Anna Helena - nauczyciel przygotowujący Milena Laszkowska
6. Przekop Igor - nauczyciel przygotowujący Małgorzata Duchnowska - Znosko

Gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych etapach!