Mikołaje z G4

18 grudnia uczniowie Gimnazjum nr 4 w Ełku po raz trzeci wyruszyli do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Akcja, której organizatorką była pani Bożena Urban, odbyła się pod hasłem Mikołaje z G4 i miała na celu wręczenie dzieciom prezentów na święta.

Udział wzięło 57 uczniów z klasy 3a oraz 1d, a także kilkoro uczniów z klasy 3b. Uczestnicy pojechali wynajętym autobusem. Na miejscu powitała ich pani Grażyna Bauer - dyrektor ośrodka         oraz pani pedagog-Katarzyna Bagińska. Opiekę sprawowały pani Bożenna Puławska, pani Bożena Urban oraz pani Teresa Cybulska.

Nasi gospodarze przygotowali krótką część artystyczną. Po ich występie 16 osób z naszej szkoły zaśpiewało kolędy. W końcu nadszedł czas na prezenty. Uczniowie naszej szkoły, ustawieni w kolejce, wyczytywali nazwiska tych osób, którym kupili prezent. Wszyscy byli zadowoleni ze swoich niespodzianek. Potem nasi uczniowie mieli wolną chwilę, którą mogli wykorzystać na zapoznanie się z uczniami ośrodka. Nadszedł czas, aby się pożegnać - na drogę powrotną każdy Św. Mikołaj z naszego gimnazjum otrzymał lizaka.

Wszyscy dobrze się bawili.