Działalność chóru w roku szkolnym 2013/2014

Pani Anna Świderska nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem "Dzieci Wojny". Chór Canzonetta, którym dyryguje, oraz przygotowani przez nią soliści wystąpili w Ełckim Centrum Kultury uświetniając uroczystość zorganizowaną z okazji 69. Rocznicy Zakończenia II-ej wojny światowej.

26 maja 2014r. Nadziei Amatorski Zespół, co pod Batuta Serca Gna, w składzie:
Julia Tarabuła 3A
Dominika Krasowska 1B
Natalia Charkiewicz 3C
Kinga Kozaczek 2B
Natalia Łempicka 2D
Kacper Kasprzak 2B,
pod opieką p. Anny Świderskiej wyśpiewał Złotą Nutkę na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Ełku.
W kategorii solistów Złotą Nutkę wygrała Izabela Wesołowska, uczennica klasy 3A, przygotowana również przez p. Annę Świderską. Izie na fortepianie akompaniował Kacper Kasprzak.

30 maja 2014r. Chór Canzonetta i Zespół muzyczny przygotował część artystyczną na powitanie młodzieży z  Łotwy.

17.06 na uroczystości zorganizowanej przez Towarzystwo Miłośników Ełku, uczniowie:
Weronika Drozd 1C
Aleksandra Jabłońska 2C
Szymon Augustynowicz 1B
Nikodem Mrozek 2B
Mateusz Karanowski 1B
otrzymali wyróżnienia za prace plastyczne p.t. Panorama mazurska.
Wyróżniono tez dwa wiersze, Wiktorii Gawryłkiewicz 2B oraz Patrycji Bednarczyk 2B