Mini- obóz języka angielskiego

7 czerwca 38 uczniów klas I i II pojechało na mini obóz języka angielskiego. Po zakwaterowaniu w Ośrodku A26 w Bartoszach k. Ełku przystąpiliśmy do pracy. Dopisywała nam pogoda i znakomite humory. Program obozu przewidywał pracę w grupach, powtórki słownictwa
i  gramatyki, łamigłówki angielskie i gry edukacyjne. Na szczęście był tez czas wolny i zajęcia integracyjne. Wszak nie mogło zabraknąć ogniska i pieczenia kiełbasek, czy też zabawy w króla ciszy. Dużą atrakcją okazała się noc filmowa w świetlicy Ośrodka.

Celem obozu było podniesienie umiejętności językowych, poznanie i utrwalenie nowego słownictwa, integracja młodzieży i wypoczynek na świeżym powietrzu. Wszystkie założone punkty zrealizowaliśmy w 100 %. Pełni wrażeń wróciliśmy do Ełku następnego dnia.

Uczniowie przebywali podczas obozu pod opieką organizatorek - anglistek Gimnazjum nr 4 w Ełku.