Konkurs Języka Angielskiego "Łap za słownik"

27 listopada o godzinie 14:30 grupa dziewięciu śmiałków złapała za słowniki i przystąpiła do tłumaczenia wybranego tekstu. Uczniowie mogli wybrać jeden tekst z czterech a następnie należało go przetłumaczyć. Wydawać by się mogło, że była to "bułka z masłem" tym bardziej, że przez cały czas trwania konkursu uczestnicy mieli do dyspozycji zarówno tradycyjne słowniki jak  i słownik elektroniczny. Jednak sami uczestnicy potwierdzają - łatwo nie było!  Uczestnicy za każdy błąd gramatyczny otrzymywali 3 punkty, za każdy inny błąd 1 punkt.

Po wielu godzinach debat i konsultacji nauczycielkom języka angielskiego udało się wyłonić zwycięzców:

I zaszczytne miejsce - Ania Marciniak klasa III A (10 pkt karnych)
II miejsce  - Weronika Wiszniewska III A  (16 pkt karnych)
III miejsce - Gabriela Olszewska III A (19 pkt karnych)

Dziewczętom gratulujemy i zapraszamy po odbiór słodkich nagród na pierwszej długiej przerwie (11:30) we wtorek 4 grudnia do pani Mileny Laszkowskiej (sala 015).

Zespół Języka Angielskiego