Udane zmagania z bykami (ortograficznymi) za nami!

Maj okazał się miesiącem pod znakiem konkursów ortograficznych. 24 maja trzy uczennice naszego gimnazjum reprezentowały szkołę w XIII Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Ełku. II miejsce
w zmaganiach zajęła Patrycja Rutowska z klasy 2f.

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w II Dyktandzie Ełckim - konkursie ortograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie Rodzina Rodzin, W-MODN z Filią w Olecku, Radę Rodziny przy Prezydencie Miasta Ełku i Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku. W etapie miejskim 27 maja w ECK-u reprezentowało nasze gimnazjum 30 uczniów. Trzy osoby (z pięciu wyłonionych z gimnazjów) otrzymały miano laureata. Są to: Patrycja Rutowska z 2f, Anna Moroz z 2c oraz Małgorzata Kuczkowska z 3c.