Konkurs na Najpiękniejszą
Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową
z życzeniami w języku angielskim

W grudniu już po raz kolejny odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim.

Celem konkursu było doskonalenie umiejętności projektowania i wykonywania płaskich form użytkowych na potrzeby własne i innych, rozwijanie umiejętności redagowania życzeń świątecznych w języku angielskim, kultywowanie i pogłębianie tradycji świąt chrześcijańskich, pobudzanie uzdolnień i zainteresowań uczniów oraz rozwijanie sprawności językowych;

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III Gimnazjum. Ocenie podlegały: estetyka pracy, pomysłowość, wkład pracy włożony w wykonanie kartki, poprawność gramatyczna             i językowa, zawartość merytoryczna i bogactwo słownictwa, a także oryginalność                      i samodzielność wykonania pracy. Jury, spośród licznych prac, wyłoniło zwycięzców.

I miejsce – Eryk Wiszenko II c

II miejsce – Rita Paszukiewicz II c