Chór w roku szkolnym 2012/13

W dniu 15 grudnia chór Canzonetta wziął udział w Jarmarku Świątecznym .
Zaśpiewaliśmy dla mieszkańców miasta piękne kolędy.
W nastrój świąteczny wprowadzili nas też soliści Iza Wesołowska (2a), Piotr Drzymkowski (3c), Bartosz Huryń (1b).
Na fortepianie akompaniował nam Kacper Kasprzak (1b).

13 grudnia 2012 roku nasi uczniowie Bartosz Huryń (1b) i Kamil Przekop (3a) podczas uroczystości zorganizowanych w Urzędzie Miasta z okazji Dnia Pamięci Ofiar Stanu Wojennego zaśpiewali, że „czas by runął mur”-  pieśń, która przed laty stała się hymnem „Solidarności” oraz symbolem walki z reżimem.

8 maja z okazji  68. rocznicy zakończenia II wojny światowej chór Canzonetta, razem
z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4, swoimi występami uświetnili uroczystości zorganizowane przez Kombatancki Związek Dzieci Wojny Rzeczpospolitej w Ełckim Centrum Kultury.
Swoim śpiewem zachwycili również świetni soliści z naszej szkoły: Natalia Charkiewicz (2c)
i Bartosz Huryń. Akompaniowali im Kacper Kasprzak (1b) na fortepianie i Eryk Wiszenko (2c) na akordeonie.